Закінчення нашої табірної зміни "Веселка" святкувала у родині Коновченків. Тетяна Миколаївна щедро пригостила дітей бутербродами, домашньою випічкою, морозивом, напоями. Діти весело провели час :стрибали на батуті, гойдались на гойдалці, катались на самокатах, велосипеді.

Зміна закінчилась.
Табір подарував дітям багато позитивних емоцій та гарних вражень.
Бажаємо всім чудових канікул!!!
/ Ханенко С.А./

.

Табір. 14 червня

День пройшов під гаслом "Мій рідний Обухів".Сьогодні діти подорожували Обуховом. Відвідали оновлену площу Матері, пам'ятник Бойової слави та пам'ятник А. С. Малишку. Потім відпочили у парку,де поласували морозивом. / С.А.Ханенко /

.

Табір. 13 червня.

Сьогодні діти нашого табору "Веселка" відвідали мистецький центр в місті Обухові. Берегинею цього центру можна назвати Наталю Любиченко. Вона запалила вогник цікавості в маленьких серцях дітей своєю розповіддю про історію нашого рідного краю, нашої Обухівщини. Діти не просто слухали, але були активні :танцювали, розказували вірші, грали на гармошці з бубном. /С.А.Ханенко/

.

Табір. 12 червня.

Сьогодні діти їздили у дитяче містечко KidaWill. Ознайомились із багатьма професіями. Вчилися заробляти і витрачати гроші. Діти готували і їли піцу, працювали поліцейськими, вчились доглядати за домашніми тваринами, працювали в супермаркеті, вчилися гасити пожежу та багато іншого.

.

Табір. 11 червня.

Сьогодні наші таборяни вирішили провести свій день на природі. Діти з радістю гуляли серед високих та струнких дерев. Лісова зона ніби зачаровула всіх своїм чистим повітрям.Керівники табору під час прогулянки розповідали дітям про те, чому важливо зберігати лісові масиви, до чого призводить вирубка лісів. Велику увагу приділили екології та ТБ: дітям пояснили правила поведінки та культури перебування на таких територіях.Також сьогодні діти весело проводили час на ігровому майданчику, адже чисте повітря лісової зони дало їм величезний приплив енергії та сил!P.S.: Не втрачайте можливості опинитися на природі!

.

Табір. 10 червня.

Поїздка у сімейний кінний клуб Dergachov.Діти були у захваті, адже вони могли поспілкуватись зблизька з цими розумними та величавими тваринами. Діти дізнались багато нового про життя та історії виведення різних порід коней.Також під час поїздки були чудові релаксуючі моменти, веселі ігри та жарти. А ще діти пригощались морозивом та соком власного виробництва!!!Поїздка всім дуже сподобались!

.

Табір (8-9 червня). Відбулася поїздка до Межигір'я та прогулянка Історичними місцями Обухівщини. ( Пам'ятник розстріляним невинним людям під час ВВВ)

.

Табір. День п'ятий.

Сьогодняшній день "ВЕСЕЛКА" вирішила провести під гаслом: "Розвиваймося гармонічно!"Сьогодні були у майстерні "Сьоме небо" та працювали з полімерною глиною, де діти зліпили чудових єнотиків!Все це проходило у дружній та радісній атмосфері. Діти розвивали свою креативність, адже кожен хотів, щоб його зліплений друг відрізнявся від інших та був найгарніший. Тому всі іграшки вийшли неповторні та чудові, адже в них було вкладено любов та радість!Скажете: «Нічого важливого…» Але усі досвідчені педагоги та психологи не погодились би з цим.Ліплення - це більше, ніж просто розвага, оскільки такі заняття сприяють формуванню розумових здібностей дітей, розширюють їх художній кругозір, сприяють формуванню творчого ставлення до навколишнього світу та багато-багато іншого. Пластилін (глину, тісто) сміливо можна назвати найкращою та найдоступнішою розвивальною «іграшкою».P.S. : «Сеанси» ліплення корисні й дорослим, тому не залишайте дитину наодинці з пачкою пластиліну, а проявляйте творчі здібності разом!!!)))

.

Табір. День четвертий.

Сьогодняшній день пройшов під гаслом: "Ти назавжди у відповіді за всіх, кого приручив!!!..."Сьогодні діти відвідали кінотеатр "Батерфляй", де переглянули чудовий мультфільм "Секрети домашніх тварин". Цікава стрічка, яка вчить дітей любові та відповідальності до братів наших менших. Керівники та вихованці табору отримали багато позитивних емоцій від перегляду. Після мультфільму всі жваво обговорювали та ділилися власним досвідом у спілкуванні та вихованні домашніх тваринок.Також дітвора мала змогу прогулятися на свіжому повітрі по аутлет-містечку. Їм дуже сподобалось, адже магазини виконані в стилі милих голландських будиночків з черепичними дахами. Також там є незвичайна ратуша, її дзвони дзвонять кожну годину. Діти гуляли та милувались цікавими скульптурами.P.S.: всі у захваті !!!)))

.

Табір. День третій.

Сьогоднішній день пройшов під гаслом : " Щасливе дитинство - щасливе доросле життя!"Адже, дитячі качелі та каруселі завжди асоціюються з безтурботним дитинством, хоча спочатку їх придумали для дорослих.Світ дитинства повинен бути наповнений фарбами радості і легкості, - тільки в цьому випадку можна буде гарантувати становлення гармонійної і цілеспрямованої особистості.Активна гра на вулиці і проведення часу на свіжому повітрі - це ще й запорука здоров'я дітей.Саме тому керівники табору «ВЕСЕЛКА» вирішили подарувати прекрасні емоції, оздоровлення, можливість фізичного розвитку і політ дитячої фантазії для своїх дітей.

Табір. День другий.

Сьогодні діти відвідали парк "Київська Русь ". Отримали море позитивних емоцій! Побачили та ознайомились з будівлями стародавнього Києва. На згадку зробили багато світлин.Т

акож, учні на екскурсії почули багато нового про козаків, їх життя та духовні цінності.

Дитячий відпочинок в літнім таборі має бути цікавим та пізнавальним.

Керівники табору вважали, що дітям потрібно надати можливість доторкнутись до витоків українського буття та самим побути часточкою легендарного минулого.

/Files/images/19-tabr/зображення_viber_2019-06-04_14-48-41.jpg /Files/images/19-tabr/зображення_viber_2019-06-04_14-49-17.jpg

03.06. школа гостинно прийняла в свої обійми діток, які вирішили провести частину літа у пришкільному таборі.

Перший день у "Веселці" пройшов весело та змістовно. Діти з радістю стали у ранкове коло, де ділились своїми сподіваннями та бажаннями щодо того, як вони хочуть провести дні в таборі. Потім вони ознайомились із планом роботи та змогли внести свої пропозиції, після чого вже придумали девіз та створили емблему свого загону.

Насичений творчістю день у таборі, діти завершили танцювальним флешмобом.

/Files/images/19-tabr/зображення_viber_2019-06-03_16-20-30.jpg /Files/images/19-tabr/зображення_viber_2019-06-03_16-17-39.jpg /Files/images/19-tabr/зображення_viber_2019-06-03_16-18-00.jpg /Files/images/19-tabr/зображення_viber_2019-06-03_16-19-55.jpg /Files/images/19-tabr/зображення_viber_2019-06-03_16-21-02.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 264