/Files/images/08_960.jpg

Будучи маленькою державою, школа, цілком природно, поділяє долю свого народу. Життя школи, як і життя людини, починається з дня народження. Цей день зафіксовано точно – 15 жовтня 1902 року. Саме відтоді і починається відлік часу існування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 міста Обухова. 1902 рік – церковнопарафіяльна школа. 1928 рік – школа семирічна. 1961 рік – школа стала восьмирічною. 2003 рік – реорганізована в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

---

В 2008 році добудований новий корпус школи відкрив дітям свої двері: чудові класні кімнати, по сучасному обладнана їдальня, просторий актовий зал, комп’ютерний клас з підключеним Інтернетом, сучасні технічні засоби навчання, все це дає можливості розвивати кожного учня як творчу особистість, залучати їх до активного пізнавального процесу.

У 2015 році на майданчику школи з'явилось спортивне спорядження, що дозволяє ще більше залучати школярів до активного та здорового способу життя.

Школа непоказна і непишна, але до болю рідна і дорога кожному, хто мав щастя навчатися в ній. Стоїть вона на пагорбі вже 115років і несе людям добро і ласку, мудрість і знання. Щоранку зустрічає вона галасливу дітвору, дає прилисток їхнім пустощам і витівкам, вигадкам і фантазіям. І знаходять тут діти розуміння і підтримку в своїх задумах. За роки свого існування школа дала дорогу в життя тисячам випускників. Сьогодні тут сидять за партами вже правнуки колишніх випускників.

Учні школи беруть активну участь і є переможцями міських олімпіад, конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, літературного конкурсу імені Т. Шевченка. Займають призові місця в МАН, в Міжнародному конкурсі «Кенгуру». В школі діють учнівські самоврядування – об’єднання «Індіго», та «Країна Бджолярія» в початкових класах. Учнівське самоврядування сприяє розвитку громадянських якостей учнів в системі демократичних взаємин колективу на принципах самореалізації та самодостатності особистості.

Переступаючи поріг нашої школи відчуваєш, що 115 років для неї - не вік. І галасливе дитинство, палка юність та учительська мудрість ще довго крокуватимуть пліч-о-пліч коридорами школи.

З лютого 2013 року в школі було впроваджене інклюзивне навчання. Основна мета навчання дітей з особливими потребами – це перебування дітей серед своїх однолітків, відчувати себе такими як усі.

Для зручності учнів з ООП вхід та 1 поверх будівлі оснащені пандусами.

---

Проектна потужність школи складає лише 300 учнів, але фактична кількість учнів перевищує ці дані. Так,

у школі 2015-2016 н.р. навчалося 298 учнів, мова освітнього процесу - українська.( з них - 4 діток на інклюзивному навчанні, а також 2 дітей отримували індивідуальну освіту.)

У 2016-2017н.р. навчалося 316 учнів, мова освітнього процесу - українська. ( з них - 5 діток - на інклюзивному навчанні, а також 2 дітей отримували індивідуальну освіту.)

У 2017-2018 н.р. навчається 330 учнів, мова освітнього процесу - українська ( з них - 5 діток - на інклюзивному навчанні, а також 1 дітина отримує індивідуальну освіту).

У 2018-2019 н.р. навчається 332 учні, мова освітнього процесу - українська ( з них - 5 діток - на інклюзивному навчанні, а також 1 дітина отримує індивідуальну освіту).

У школі працює 24 вчителів ( 9 - вищої категорії, 6 - I категорії, 5 - II категорії, 4 – спеціалістів, 4 - мають звання старшого вчителя, 1 - має звання вчителя методиста )

---

У 2019 році школа була переіменована в Академічний ліцей №2 Обухівської міської ради Київської області.

---

У 2019-2020 н.р. навчається 336 учнів, мова освітнього процесу - українська ( з них - 7 діток - на інклюзивному навчанні, а також 1 дітина отримує індивідуальну освіту).

У 2020-2021 н.р. навчається 336 учнів, мова освітнього процесу - українська ( з них - 4 діток - на інклюзивному навчанні)

У школі працює 24 вчителів ( 9 - вищої категорії, 6 - I категорії, 2 - II категорії, 4 – спеціалістів, 4 - мають звання старшого вчителя, 1 - має звання вчителя методиста )

Кiлькiсть переглядiв: 522